ZIG-ZAG SUMMER DANCE CAMP

Každý rok zahajujeme léto spoustou tance a slunce. Pojeď s námi!

KDY: pátek 25.6. (od večeře) až pátek 2.7.2021 (do oběda)

KDE: Poslův Mlýn, Doksy u České Lípy (WEB)

Slunce svítí, swingová hudba se nese táborem a všude se tančí.... Tak si to všichni pamatujeme a tak chceme všichni zahájit léto. Jako každý rok.A jak se termín kempu blíží, věříme víc a víc, že i letos to vyjde! Vše bude samozřejmě záviset na vývoji situace, ale zatím to vypadá dobře!

 • COVID INFO: Abychom si kemp všichni užili bezpečně, je třeba eliminovat rizika. Budeme vás tedy při příjezdu prosit o předložení negativního testu (ATG max 72 hodin starý, nebo PCR max 7 dní starý) / potvrzení o ochranné lhůtě 180 dní po prodělání Covidu / potvrzení o očkovaní PRVNÍ dávkou vakcíny proti Covidu ve lhůtě alespoň 3 týdny před příjezdem do kempu. Všechna tato potvrzení lze stáhnout formou certifikátu na ocko.uzis.cz
  Dále vás budeme ještě testovat přímo na místě v den příjezdu antigenními testy. Testovat se nemusí děti do 6 let.
  Je možné, že pravidla se z důvodu vládních nařízení změní a tím se změní i náš plán testování. Před kempem vás tedy ještě budeme kontaktovat s upřesňujícími informacemi
  .
   

 • ROUŠKY a další HYGIENICKÁ OPATŘENÍ:

 • Na začátku kempu budete podepisovat také prohlášení o bezinfekčnosti. To znamená, že čestně prohlašujete, že nemáte žádný z příznaků Covid-19, nejste pozitivně testovaní na Covid-19 (bez ukončené léčby), nesetkali jste se s nikým pozitivně testovaným (bez ukončené léčby) atd.

 • Nošení roušek i další hygienická pravidla se budou řídit aktuálně platnými vládními předpisy. V tuto chvíli nošení roušek není povinné pro sportující osoby ani ve vnitřních prostorách.

 • Prosíme, myjte si ruce opravdu často! Minimum by mělo být mytí rukou před jídlem, po použití WC (ano, ikdyž jdete "jen" na malou), před lekcí, po lekci, při změně partnera na tančírně,... Pokud není možné si ruce umýt, použijte alespoň dezinfekci na ruce. Ta by také měla být samozřejmostí na lekcích, pokud měníte partnera. V žádném případě si nesahejte neumytýma rukama na obličej (především na oči, ústa, pusu)!
  Dezinfekcí bude na místě dost, bylo by ale dobré, abyste každý měl s sebou svou malou kapesní dezinfekci na ruce.

 • Pokud si potřebujete kýchnout, nebo zakašlat, dělejte to tak, aby v dosahu nebyl nikdo další, a pečlivě si zakryjte ústa a nos. Ideálně papírovým kapesníkem, který hned vyhodíte.

 • Každý, kdo bude vykazovat některý z těchto příznaků, nebude do kempu vpuštěn, případně v průběhu pobytu bude muset kemp neprodleně opustit a telefonicky kontaktovat svého praktického lékaře: teplota (nad 37,5), kašel, dýchavičnost... 

 • Další příznaky infekčních onemocnění mohou být také: bolest hlavy/kloubů/v krku, rýma, ztráta čichu/chuti, zvracení, průjem. Prosíme, buďte ohleduplní k ostatním více než kdy jindy a neskrývejte případné potíže. V případě předčasného odjezdu z kempu vám poměrnou část za lekce vrátíme.

 • Pokud by se situace kolem Covid-19 změnila k horšímu a s tím se zpřísnila i vládní opatření, je nutno počítat se zrušením kempu. Samozřejmě v takovém případě vám vrátíme také platbu za kemp.
   

 • UBYTOVACÍCH KAPACIT máme omezené množství a nebude zřejmě možné všem poskytnout požadovaný typ ubytování a soukromí. Přihlášky budeme vyřizovat tak, jak dorazí. Do přihlášky uveďte také jména dalších možných spolubydlících, se kterými byste chtěli sdílet pokoj/chatku v případě, že budou pokoje/ chatky s méně lůžky již obsazené. Děkujeme.

 • NÁVŠTĚVY, RODINA:
  Stále platí jako v předchozích letech, že s sebou můžete na kemp vzít svou rodinu, hlídání pro děti, nebo netančící přítelkyni/přítele. Tentokrát ale za podmínky, že s námi budou celou dobu, budou dodržovat stejná pravidla a nechají se otestovat. Pro doprovod letos účtujeme 200 Kč za testování. Děti do 6 let se netestují.
  Jiné návštěvy povoleny nejsou. Nechceme mít zodpovědnost za lidi, kteří nejsou účastníkem ZZ kempu a zastaví se třeba na den na dva, protože se jim to zrovna hodilo, tak jak to bývalo běžné v minulosti. Velice děkujeme za pochopení.

 • POSLŮV MLÝN:
  Vedení Poslova Mlýna bere situaci velmi vážně a přijali všechna potřebná opatření. Personálu bude pravidelně měřena teplota. Hygienické podmínky provozu budou přísnější. Bude se vše častěji dezinfikovat. 

   

 • ROTOVÁNÍ resp. NE-ROTOVÁNÍ (SWING):
  Rotování bude dobrovolné. Za dané situace NErotování DOPORUČUJEME. Dejte nám vědět v registračním formuláři, zda plánujete rotovat, či nikoliv. Pokud se nehlásíte s partnerem, budete automaticky muset rotovat. Zvažte tedy, zda je pro vás tato varianta komfortní. NErotování doporučujeme i na tančírny, pokud se hlásíte s partnerem.

 • AUDITION (SWING):
  V registračním formuláři si vyberete svůj level. Tento údaj bude pouze pro naši orientaci, kolik tanečníků cca v daném levelu bude. V jakém levelu ale budete nakonec umístěni, se rozhodne až při rozřazovacím AUDITION na začátku kempu. Pokud se hlásíte s partnerem a chcete nerotovat, budete při audition posuzováni jako pár. Nestane se tedy, že byste byli kvůli audition rozděleni do jiných levelů.

 • ZODPOVĚDNOST a ROVNOVÁHA:
  Jako organizátoři se budeme snažit zajistit takové podmínky, aby si kemp užili bezpečně všichni účastníci. Je ale potřeba si uvědomit osobní zodpovědnost každého jednotlivce. Zodpovědnost za chování účastníků neneseme my, ale každý sám za sebe.
  Není třeba žít v panice a problém nafukovat, ale je také třeba nebrat situaci na lehkou váhu. Rovnováha je to, co lidstvu často chybí. Pojďme tedy najít zdravý respekt k viru, bez zbytečného strachu a s přiměřenou dávkou nadhledu a lehkostí, abychom si kemp užili i za stávající situace...

 • Možná ještě VÝZVA NA ZÁVĚR - opravdu dobře zvažte, zda se kempu účastnit, pokud jste v rizikové skupině (rakovina, srdeční onemocnění, chronické plicní potíže, diabetes,... atd.), nebo pokud s osobou z rizikové skupiny žijete, staráte se o ní, nebo se s ní často vídáte. Také zvažte, zda se kempu účastnit, pokud jste pracovník z tzv. "první linie". Děkujeme