ZIG-ZAG SUMMER DANCE CAMP

Kemp bude! Bude trošku jiný, než jak ho znáte, ale užijeme si ho i tak!

KDY: sobota 27.6. až sobota 4.7.2020

KDE: Poslův Mlýn, Doksy u České Lípy (WEB)

Slunce svítí, swingová hudba se nese táborem a všude se tančí.... I letos vás na kempu čeká mnoho tanečních i netanečních aktivit (divadlo, promítání, talk...), písečná pláž s vlastním rybníkem, nebo třeba skákací bublina.
Přijměte pozvání na společně strávený týden plný tance a přátel. Letos s mnoha změnami, ke kterým nás donutila situace kolem Covid-19.
Vnímáme vaši touhu užít si svou pravidelnou letní dávku kempové nálady. I my se moc chceme vrátit do "normálu".
Je ale potřeba ctít aktuální vládní nařízení a hygienická doporučení, přistupovat k situaci zodpovědně a uvědomovat si, že je na každém z nás, jak se dál situace kolem Covid-19 bude vyvíjet.
Zvažte tedy dobře, zda na kemp jet i za daných podmínek. Bude totiž nutné pravidla dodržovat, aby se každý z vás cítil komfortně a bezpečně. Bez toho by tanec už nebyl potěšením. Co nás tedy letos čeká?

 • LEKTOŘI:
  Nebude možné dovézt všechny zahraniční lektory. Letos bude kemp tedy více lokální. 
  Naše pozvání přijali skvělí tanečníci z Brna Peter "Kepo" Kepič a Janča Měchurová. Oba učí nejen v taneční škole Swing Wings, ale jezdí učit také do zahraničí. A protože teď do zahraničí nemohou, mají čas strávit týden s námi v Poslově Mlýně! Těšit se můžete na jejich Lindy Hop i dopolední Sólo lekce ve dvou úrovních pokročilosti.
  Vzhledem k rozvolnění hygienických opatření a obnovení cestování z některých evropských států se k nám nakonec přidají i Akos s Norou! 
  Lekce stepu povedou ZZ lektoři. Dopolední lekce Locomotion a ranní stretching povede opět Filip. Pro úplná ranní ptáčata bude opět jóga s Oli.

 • KAPACITA LEKCÍ: Snižujeme kapacitu všech lekcí, aby rozestupy mezi tanečníky byly větší. Z tohoto důvodu necháváme ceny kempu stejné, ikdyž nebudou všichni plánovaní zahraniční lektoři. Děkujeme za pochopení.

 • ROTOVÁNÍ resp. NE-ROTOVÁNÍ (SWING):
  Rotování bude dobrovolné. Za dané situace NErotování DOPORUČUJEME. Dejte nám vědět v registračním formuláři, zda plánujete rotovat, či nikoliv. Pokud se nehlásíte s partnerem, budete automaticky muset rotovat. Zvažte tedy, zda je pro vás tato varianta komfortní. NErotování doporučujeme i na tančírny, pokud se hlásíte s partnerem.

 • AUDITION (SWING):
  V registračním formuláři si vyberete svůj level. Tento údaj bude pouze pro naši orientaci, kolik tanečníků cca v daném levelu bude. V jakém levelu ale budete nakonec umístěni se rozhodne až při rozřazovacím AUDITION na začátku kempu. Pokud se hlásíte s partnerem a chcete nerotovat, budete při audition posuzováni jako pár. Nestane se tedy, že byste byli kvůli audition rozděleni do jiných levelů.

 • ROUŠKY a další HYGIENICKÁ OPATŘENÍ:

 • Na začátku kempu budete podepisovat prohlášení o bezinfekčnosti. To znamená, že čestně prohlašujete, že nemáte žádný z příznaků Covid-19, nejste pozitivně testovaní na Covid-19 (bez ukončené léčby), nesetkali jste se s nikým pozitivně testovaným (bez ukončené léčby), atd

 • Nošení roušek i další hygienická pravidla se budou řídit aktuálně platnými vládními předpisy. V tuto chvíli to vypadá, že nošení roušek nebude již povinné ve vnitřních prostorách od 1.7. v oblastech bez většího výskytu případů Covid-19. Tedy únik z Prahy se vyplatí :)

 • Každý den vám budeme měřit teplotu bezdotykovým teploměrem.

 • Prosíme, myjte si ruce opravdu často! Minimum by mělo být mytí rukou před jídlem, po použití WC (ano ikdyž jdete "jen" na malou), před lekcí, po lekci, při změně partnera na tančírně,... Pokud není možné si ruce umýt, použijte alespoň desinfekci na ruce. Ta by také měla být samozřejmostí na lekcích, pokud měníte partnera. V žádném případě si nesahejte neumytýma rukama na obličej (především na oči, ústa, pusa)!
  Desinfekcí bude na místě dost, bylo by ale dobré, abyste každý měl s sebou svou malou kapesní desinfekci na ruce.

 • Pokud si potřebujete kýchnout, nebo zakašlat, dělejte to tak, aby v dosahu nebyl nikdo další a pečlivě si zakryjte ústa a nos. Ideálně papírovým kapesníkem, který hned vyhodíte.

 • Každý, kdo bude vykazovat některý z těchto příznaků, nebude do kempu vpuštěn, případně v průběhu pobytu bude muset kemp neprodleně opustit a telefonicky kontaktovat svého praktického lékaře: teplota (nad 37,5), kašel, dýchavičnost... 

 • Další příznaky infekčních onemocnění mohou být také: bolest hlavy/kloubů/v krku, rýma, ztráta čichu/chuti, zvracení, průjem. Prosíme, buďte ohleduplní k ostatním více než kdy jindy a neskrývejte případné potíže. V případě předčasného odjezdu z kempu vám poměrnou část za lekce vrátíme.

 • Pokud by se situace kolem Covid-19 změnila k horšímu a s tím se zpřísnila i vládní opatření, je nutno počítat se zrušením kempu. Samozřejmě v takovém případě vám vrátíme také platbu za kemp.

 • UBYTOVACÍCH KAPACIT máme omezené množství a nebude zřejmě možné všem poskytnout požadovaný typ ubytování a soukromí. Přihlášky budeme vyřizovat tak, jak dorazí. Do přihlášky uveďte také jména dalších možných spolubydlících, se kterými byste chtěli sdílet pokoj/chatku v případě, že budou pokoje/ chatky s méně lůžky již obsazené. Děkujeme.

 • NÁVŠTĚVY, RODINA:
  Stále platí jako v předchozích letech, že s sebou můžete na kemp vzít svou rodinu, hlídání pro děti, nebo netančící přítelkyni/přítele. Tentokrát ale za podmínky, že s námi budou celou dobu, budou dodržovat stejná pravidla a budou si každý den také měřit teplotu.
  Jiné návštěvy povoleny nejsou. Nechceme mít zodpovědnost za lidi, kteří nejsou účastníkem ZZ kempu a zastaví se třeba na den na dva, protože se jim to zrovna hodilo, tak jak to bývalo běžné v minulosti. Velice děkujeme za pochopení.

 • POSLŮV MLÝN:
  Vedení Poslova Mlýna bere situaci velmi vážně a přijali všechna potřebná opatření. Personálu bude pravidelně měřena teplota. Hygienické podmínky provozu budou přísnější. Bude se vše častěji desinfikovat. 
  Je tedy třeba počítat i s jistým omezením například při výdeji jídla atd. 

 • ZODPOVĚDNOST a ROVNOVÁHA:
  Jako organizátoři se budeme snažit zajistit takové podmínky, aby si kemp užili bezpečně všichni účastníci. Je ale potřeba si uvědomit osobní zodpovědnost každého jednotlivce. Zodpovědnost za chování účastníků neneseme my, ale každý sám za sebe.
  Není třeba žít v panice a problém nafukovat, ale je také třeba nebrat situaci na lehkou váhu. Rovnováha je to, co lidstvu často chybí. Pojďme tedy najít zdravý respekt k viru, bez zbytečného strachu a s přiměřenou dávkou nadhledu a lehkostí, abychom si kemp užili i za stávající situace...

 • Možná ještě VÝZVA NA ZÁVĚR - opravdu dobře zvažte, zda se kempu účastnit pokud jste v rizikové skupině (rakovina, srdeční onemocnění, chronické plicní potíže, diabetes,...atd), nebo pokud s osobou z rizikové skupiny žijete, staráte se o ní, nebo se s ní často vídáte. Také zvažte, zda se kempu účastnit, pokud jste pracovník z tzv. "první linie". Děkujeme

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now