ZIG-ZAG SUMMER DANCE CAMP

SWING/ LEVELY
 

– INTERMEDIATE – Pokud jste v Zig-Zagu odchodili v letošní sezóně lekce Lindy Hop BEG (od září) – odpovídá cca 1 roku odchozených lekcí
– INTERMEDIATE/ ADVANCE – Pokud jste v Zig-Zagu odchodili v letošní sezóně lekce Lindy Hop B/I, nebo INT – odpovídá cca 1,5-2 rokům odchozených lekcí. 
– ADVANCED – Pokud jste v Zig-Zagu odchodili v letošní sezóně lekce Lindy Hop I/A nebo ADV – odpovídá cca 3 rokům odchozených lekcí

- ADVANCED+ - do tohoto levelu budeme vybírat tanečníky při audition. 

AUDITION (SWING):
V registračním formuláři si vyberete svůj level. Tento údaj bude pouze pro naši orientaci, kolik tanečníků cca v daném levelu bude. V jakém levelu ale budete nakonec umístěni se rozhodne až při rozřazovacím AUDITION na začátku kempu. Pokud se hlásíte s partnerem a chcete nerotovat, budete při audition posuzováni jako pár. Nestane se tedy, že byste byli kvůli audition rozděleni do jiných levelů.

Dopolední volitelné lekce
 

Všichni účastníci si mohou zvolit svou DOPOLEDNÍ LEKCI a to nezávisle na tom, kam jsou přihlášeni na zbytek lekcí. Při registraci v páru si může každý vybrat jinou dopolední lekci.
 
– SOLO s Jančou - vhodné pro INT a I/A Swingaře a pro všechny stepaře.

SOLO s Peterem - vhodné pro I/A a ADV Swingaře a pro stepaře, kteří mají větší zkušenost s Jazzem, nebo Sólo swingem.

- BALBOA s Míšou a Štěpánem J. - pro ty z vás, kteří začali Balbou tančit v září, nebo dříve. 


LOCOMOTION s Filipem – Kdo by měl chuť se vyřádit i jinak než tanečně a chce zamakat pod odborným vedením i na své fyzičce…. Trénink bude sestávat ze třech částí – pohybové hry ve dvojicích zaměřené na koordinaci, cviky na mobilitu a posilovací část sestávající ze samotných locomotion cviků. Vhodné pro všechny! V případě hezkého počasí se bude cvičit venku. Filip je profi trenér. Jeho stránky s více info o něm najdete ZDE

STEP/ LEVEL
 

– INTERMEDIATE/ ADVANCE – Pokud stepujete alespoň 2 roky

Ranní jóga a stretching

Abyste své tělo pořádně připravili na celodenní tancovačku, měli byste se každé ráno zahřát a protáhnout. Opět proto nabízíme ranní jógu s Oli (vemte si vlastní jóga matku) a nebo stretching s Filipem. Tyto lekce jsou společné pro všechny, konají se před snídaní a jsou NEPOVINNÉ. Pokud si raději ráno přispíte, doporučujeme se alespoň krátce před vaší první lekcí protáhnout.

Odpolední a večerní aktivity

Kromě tanečních lekcí vás čeká spousta dalších aktivit a zábavy. Praktika, tap jamy, tančírny (nejen swingové, ale třeba 50' / Starci na chmelu, nebo "JZD" tančírna), soutěž Mix&Match, ladies / gentlemens club, divadlo, karneval (Halloween/ Thriller), "Zlomený Střevlík", tastery (Polka, Thriller, Swing out ADV, Balboa intro), "Neckyáda", sportovní odpoledne včetně turnaje v beach volejbalu..... Všechny tyto aktivity jsou nepovinné! Účastnit se všeho téměř nelze a je také potřeba někdy odpočívat. 

 

Finální rozvrh a program aktivit:

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now