ZIG-ZAG SUMMER DANCE CAMP

LTS vlajka.jpg
VYBRAT LETOS SPRÁVNÝ LEVEL MŮŽE ZNÍT JAKO TĚŽKÝ ÚKOL. MNOHO Z VÁS (I NÁS) TOHO ZA POSLEDNÍ ROK MOC NENATANČILO. NEBOJTE, BUDEME NA TO BRÁT OHLED <3
 
SWING/ Levely
 

– INTERMEDIATE – odpovídá cca 1 roku odchozených lekcí v Zig-Zagu.
– INTERMEDIATE/ ADVANCE – odpovídá cca 1,5-2 rokům odchozených lekcí v Zig-Zagu. 
– ADVANCED – odpovídá cca 3 rokům odchozených lekcí v Zig-Zagu.
Pokud jste chodili na lekce jinam, napište nám a my vám s výběrem vhodného levelu rádi poradíme.

- ADVANCED+ - do tohoto levelu budeme vybírat tanečníky při audition. 

AUDITION (SWING):
V registračním formuláři si vyberete svůj level. Tento údaj bude pouze pro naši orientaci, kolik tanečníků cca v daném levelu bude. V jakém levelu ale budete nakonec umístěni, se rozhodne až při rozřazovacím AUDITION na začátku kempu. Pokud se hlásíte s partnerem a chcete nerotovat, budete při audition posuzováni jako pár. Nestane se tedy, že byste byli kvůli audition rozděleni do jiných levelů.

Dopolední volitelné lekce
 

Všichni účastníci si mohou zvolit svou DOPOLEDNÍ 90'LEKCI a to nezávisle na tom, kam jsou přihlášeni na zbytek lekcí. Při registraci v páru si může každý vybrat jinou dopolední lekci.
 
– SOLO s Peterem - vhodné pro INT a I/A swingaře a pro všechny stepaře.

SOLO s Jančou - vhodné pro I/A a ADV swingaře a pro stepaře, kteří mají větší zkušenost s jazzem, nebo sólo swingem.

- BALBOA s Míšou a Štěpánem J. - pro ty z vás, kteří tančili v Zig-Zagu balbou alespoň 1 rok a cítí se komfortně ve všech základních figurách.
LOCOMOTION s Filipem – Kdo by měl chuť se vyřádit i jinak než tanečně a chce zamakat pod odborným vedením i na své fyzičce…. Trénink bude sestávat ze tří částí – pohybové hry ve dvojicích zaměřené na koordinaci, cviky na mobilitu a posilovací část sestávající ze samotných locomotion cviků. Vhodné pro všechny! V případě hezkého počasí se bude cvičit venku. Filip je profi trenér. Jeho stránky s více info o něm najdete ZDE

STEP/ Level
 

– INTERMEDIATE – odpovídá cca 1 roku odchozených lekcí v Zig-Zagu
Pokud jste chodili na lekce jinam, napište nám a my vám s výběrem vhodného levelu rádi poradíme.

Ranní jóga a stretching

Abyste své tělo pořádně připravili na celodenní tancovačku, měli byste se každé ráno zahřát a protáhnout. Opět proto nabízíme ranní jógu s Oli (vemte si vlastní jógamatku) a nebo stretching s Filipem. Tyto lekce jsou společné pro všechny, konají se před snídaní a jsou NEPOVINNÉ. Pokud si raději ráno přispíte, doporučujeme se alespoň krátce před vaší první lekcí protáhnout.

Lektoři & team

Po loňské premiéře na kempu přijali opět naše pozvání skvělí tanečníci z Brna Peter "Kepo" KepičJanča Měchurová. Oba učí nejen v taneční škole Swing Wings, ale jezdí učit také do zahraničí. Těšit se můžete na jejich Lindy Hop i dopolední Sólo lekce ve dvou úrovních pokročilosti. Kdo je vloni zažil, ví, že ho čeká nejen taneční, ale také energetická smršť!
Pokud situace dovolí, dorazí znova také Nora Agoston (HU). Tentokrát se svým slovinským tanečním partnerem Jure Rusem! Oba jsou již očkovaní, takže by neměl být problém je dovézt. Držme si palce :)
Dopolední lekce Locomotion a ranní stretching povede opět Filip.
Pro úplná ranní ptáčata bude opět jóga s Oli.
A na lekcích se samozřejmě uvidíte i s námi, lektory Zig-Zagu. Těšíme se na vás!

Odpolední a večerní aktivity

Kromě tanečních lekcí vás čeká spousta dalších aktivit a zábavy. Praktika, tap jamy, tančírny (nejen swingové), soutěž Mix&Match, ladies / gentlemen club, divadlo, karneval (téma zveřejníme brzy, masky jsou nepovinné), "Zlomený Střevlík", tastery, "Neckyáda", sportovní odpoledne včetně turnaje v beach volejbalu..... Všechny tyto aktivity jsou nepovinné! Účastnit se všeho téměř nelze a je také potřeba někdy odpočívat. 

 

Rozvrh a program aktivit:

LTS 2021_FINAL.jpg