"LETNÍ" ROZVRH 13.7.-27.8.

Prodlužujeme sezónu až do konce srpna, ale v omezeném provozu.

 •  Od 13.7. spouštíme "letní" 7-týdenní provoz dospěláckých párových kurzů (LINDY HOP) v úrovni BEG (od února), BEG (od září), B/I, INT a I/A.

 • Za normálních okolností přes léto neučíme. Letos uděláme vyjímku, abychom kompenzovali neodchozené párové lekce těm z vás, kdo jste měli u nás zaplacené 2. pololetí 2019/2020 a nevybrali jste si ze "SÓLO" programu, který běžel od 11.5. do 25.6.

 • Pro ty z vás, kdo u nás začali od února, nabízíme možnost letního swingování i pokud jste si už sólo vybrali. Přece jen sólo mohlo být pro úplné nováčky velkou výzvou. My jsme rádi, že jste do toho i tak šli a sólo máte od nás tedy navíc jako dárek. 

 • Na letní lekce je třeba se ZNOVA PŘIHLÁSIT,  abychom mohli hlídat kapacitu jednotlivých kurzů. Přihláška výše.

 • Zároveň si přes léto budou moci dochodit své zameškané lekce VŠICHNI studenti, kteří měli 2. pololetí zaplacené a nestihli si vše nahradit. Tedy i ti, kteří již chodili na sólo. Nahradit si můžete zameškané lekce z doby "před koronou" i zameškané sólo lekce, pokud jste na ně byli přihlášeni a neodchodili jste je všechny. Na náhrady se hlásit předem nemusíte, koukněte ale v rozvrhu na dostupnost jednotlivých kurzů.

 • Pokud tento semestr nemáte zaplacený, nebo pokud jste si již vybrali sólo, vše máte nahrazené a chtěli byste chodit na lekce "navíc", napište na studio@zig-zag.cz. V případě volných kapacit bude možné navštívit i jednotlivou lekci
  (250 Kč/hod). Platba bude možná na místě v hotovosti, ale prosíme mějte přesnou částku. Děkujeme

   

 • Rozvrh NENÍ stejný jako původní rozvrh z doby před koronou! Počet lekcí je jen takový, abychom uspokojili všechny nevybrané párové lekce Lindy Hopu. Snažili jsme se většinu lekcí dát v den a čas, jak jste byli zvyklí, ale neplatí to samozřejmě 100%. Děkujeme za pochopení.

 • Pokud jste si nevybrali sólo a zároveň o letní lekce nemáte zájem, můžete své neodchozené lekce (7 hodin+náhrady) také převést na někoho jiného, kdo je na odpovídajícím levelu a kdo si s námi léto rád užije.
   

 • Video lekce a praktika byly částečnou kompenzací za zrušené lekce během "korony" (karanténa trvala 8 týdnů) a počítáme je jako kompenzaci 6 lekcí. O zbývající 2 lekce jsme prodloužili sezónu. Do konce sezóny by jinak zbývalo pouze 5 týdnů. Sólo tedy trvalo 7 týdnů a stejně tak letní provoz bude trvat 7 týdnů. Tím byste měli z naší strany mít vynahrazeno vše.
  Budeme velmi rádi, když tyto kompenzace budete považovat za adekvátní. Situace pro nás nebyla a stále není jednoduchá a v danou chvíli děláme, co ze zákona a podle našeho nejlepšího svědomí a vědomí můžeme. Děkumeme!


   

 • Všechny lekce se budou konat ve SWINGOVNĚ (U Smaltovny 20, P-7).

 • Stále platí, že je třeba dodržovat hygienická opatření (viz výše)

 • Rotování na lekcích bude dobrovolné. Za dané situace NErotování DOPORUČUJEME. Je ale jasné, že 100% nerotování nebude možné, protože by to zcela vyřadilo ty z vás, kteří partnera nemají. Dejte nám vědět v registračním formuláři, zda plánujete rotovat, či nikoliv. Pokud se nehlásíte s partnerem, budete automaticky muset rotovat. Zvažte tedy, zda je pro vás tato varianta komfortní. 

 • POZOR! Na četné žádosti přidáváme lekci Balboa ve středu od 18:00

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now