COVID-19 info. Prosíme čtěte pozorně

V pondělí 22. listopadu vstupuje v platnost mimořádné opatření Vlády ČR ze dne 19.listopadu. Stejně jako v případě předchozích vládních opatření se naše činnost řídí podmínkami platnými pro spolkovou činnost, jelikož jsme zapsaný spolek. Tyto části opatření se většinou v médiích nezmiňují, proto přikládáme celé znění ZDE.

Věnujte tedy pozornost článku č. 14, odstavec b), resp. pododstavec ii). Abyste nemuseli číst celý text, zde je stěžejní část:


 

14. podle § 69 odst. 1 písm. i) zákona č. 258/2000 Sb. a § 2 odst. 2 písm. e) zákona č. 94/2021 Sb. stanovují podmínky pro konání veřejných nebo soukromých akcí, při nichž dochází ke kumulaci osob na jednom místě, jako jsou zejména spolkové, sportovní, kulturní jiné než uvedené v bodu I/13, taneční,..... 
.................

b) zakazuje účast na akci osobám, které vykazují klinické příznaky onemocnění covid-19 nebo které v případě, že má být v jeden čas přítomno na akci více než 20 osob, nesplňují, s výjimkou dětí do dovršení 12 let věku, podmínky stanovené v bodu I/17 nebo nejsou schopny splnění těchto podmínek na místě prokázat; splnění podmínek podle bodu I/17 se nevyžaduje:

.................

ii) jde-li o pravidelné aktivity v neměnném kolektivu za podmínky, že organizátor těchto aktivit vede evidenci účastnících se osob pro potřeby případného epidemiologického šetření, a to v rozsahu identifikace účastnících se osob (jméno, příjmení) a jejich kontaktní údaje (nejlépe telefonní číslo), a tuto evidenci uchovává po dobu 30 dnů ode dne konání uvedené aktivity, není-li dále stanoveno jinak,


Z výše uvedeného tedy vyplývá, že pro účast na našich kurzech dále platí, že se můžete prokázat dokladem o očkování / prodělání nemoci / negativním testu (preferujeme PCR).
Platnost PCR testu max. 72 hodin, ATG max 24 hodin. 

Rádi bychom poprosili i ty z vás, kteří očkovaní jsou, aby těchto testů využili, nebo si před lekcí udělali alespoň samotest. Moc děkujeme!

Dále prosíme, pokud se necítíte dobře, nebo jste měli kontakt s pozitivně testovanou osobou (ikdyž nemáte nařízenou karanténu např. protože jste očkovaní), zůstaňte raději doma. Lekce si můžete během semestru nahradit. Moc děkujeme!

Doufáme, že nadcházejícími týdny protančíme společně v klidu a pohodě. Opatrujte se a v případě dotazů pište.

 

012_DSC_8047.jpg

NOVÉ KURZY

Registrace na novou
sezónu  21/22 je spuštěna!.

65645912_2753131808040048_3613036376133468160_o.jpg

DĚTSKÉ KURZY

Půjčte nám své děti a my vám je vrátíme roztančené!

Sestak.jpg

TANČÍRNY

Vše o našich tančírnách najdete na našem Fb zde